Klub željezničkih
modelara “Zagreb”

Održali smo redovitu godišnju Skupštinu za 2026. godinu

U utorak 2.6.2026. održali smo redovitu godišnju Skupštinu KŽMZ.

Okupio se veliki broj aktivnih članova Kluba, prihvaćena su sva izvješća o radu Kluba u 2025. godini i usvojeni planovi za 2026. godinu.

Nakon službenog dijela Skupštine druženje smo nastavili uz roštilj u susjednom kafiću.